KONTAKT NA KAPITÁNA PRÍSTAVU: TRYSKOMYS@GMAIL.COM

Slovenský skauting

48. PRÍSTAV VODNÝCH SKAUTOV “BUFO VIRIDIS” SENICA

Betlehemské svetlo v Senici!

V sobotu 16.12. do Senice dorazilo Betlehemské svetlo. Naši vodní skauti ho priniesli na námestie k živému Betlehemu a na Kunowský majer (Kunowsky Majer) kde bude po celý týždeň k dispozícii na odpálenie. U nás v škole si po svetlo môžete prísť do zborovne v piatok 22.12. doobeda od 8.00 do 12.00.

Odkaz na článok FB

Dúfame že sa Vám akcia páčila a tešíme sa na ďalšie, či podobné sa necháme prekvapiť a uvidíme budúci rok. Naši žiaci z jednotky (ZŠ 1 Senica) sa tiež zapojili. Pozrite si aj  naše stránky: Vodní skautiVodné vĺčatá + čo všetko robíme Brigáda na Vtáčom Ostrove

Prajeme príjemný predvianočný čas!        A o týždeň sme tu zas!

-zs1senica-

-admin-

[serious-slider id=”18″]

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Slovenský skauting

48. PRÍSTAV VODNÝCH SKAUTOV “BUFO VIRIDIS” SENICA