« All Events

Triton 2024

21 marca - 13 októbra

Čo je Triton?

TRITON je vodnoskautrský trojkurz, ktorý je určený všetkým skautom bez výnimky. Príslušnosť k vodnoskautskému oddielu nie je podmienkou k prijatiu na kurzy Námornej akadémie vodných skautov.
Záujemcovia o absolvovanie Kormidelníckeho a Dôstojníckeho kurzu súčasne absolvujú plnohodnotný Radcovský kurz, resp. Líderskú rangerskú školu. Uchádzači o kapitánsku hodnosť, ktorý chcú absolvovať Kapitánsku lesnú školu, musia mať pred nástupom na KLŠ udelenú hodnosť vodca.

Termíny kurzov

DÁTUMY 21. – 24. 03. 2024 06. – 09. 06. 2024 13. – 18. 08. 2024 11. – 13. 10. 2024 Info
Kapitánska lesná škola ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ tu
Dôstojnícky kurz ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ tu
Kormidelnícky kurz ✔️ ✔️ ✔️ tu

Univerzálna prihláška pre všetky tri kurzy sa ti otvorí po kliknutí na tento odkaz.

Prihlasovanie bude ukončené o polnoci dňa 31. januára 2024.
Po prihlásení ti najneskôr koncom februára 2024 príde do e-mailovej schránky rozhodnutie o prijatí na kurz.

(www.vodny.skauting.sk)

[Dátum uvedený v podrobnostiach tejto udalosti je uvedený univerzálny dátum zaktorý sa ospravedlňujeme!]

Viac info na webe: www.vodny.skauting.sk

Start:
End: