KONTAKT NA KAPITÁNA PRÍSTAVU: TRYSKOMYS@GMAIL.COM

Slovenský skauting

48. PRÍSTAV VODNÝCH SKAUTOV “BUFO VIRIDIS” SENICA

Mon Dieu! Mon Kompas!

Téma našej novej etapovej hry, ktorá znie “Napoleonov školský kompas” sa točí okolo zručnosti v práci s kompasom. Hra má byť niečím náučným, dynamickým ale aj zábavným. V krásny deň 19.10.2023 bolo v našej novej klubovni, v priestoroch SŠ na Brezovej ulici v Senici, veľmi rušno.

Ale poďme už bližšie k obsahu schôdzky, na ktorej museli naše vĺčatá okrem podania hlásenia zapojiť aj svoje mozgové bunky. Spoločnými silami sme však správnu svetovú stranu našli a s ňou aj správu o tom, kam sa máme vydať náš kompas hľadať.

Táto schôdzka (môžem Vám to povedať s prehľadom) sa nám spoločne celkom vydarila. Čo dodať? Vĺčatá prevetrané, lodivodi spokojní, kapitán unavený… tak už sme asi tá “Svorka vodných vĺčat”. Prečo nás tak vlastne prezývajú? Skúste to aj vy zistiť!

-admin-

-Trysko-

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Slovenský skauting

48. PRÍSTAV VODNÝCH SKAUTOV “BUFO VIRIDIS” SENICA