KONTAKT NA KAPITÁNA PRÍSTAVU: TRYSKOMYS@GMAIL.COM

Slovenský skauting

48. PRÍSTAV VODNÝCH SKAUTOV “BUFO VIRIDIS” SENICA

Námornícky Bál v Senici

Pri príležitosti piateho výročia vzniku skautského oddielu v Senici, zorganizovali vodní skauti tradičný Námornícky bál. Udalosť pre členov, partnerov a hostí sa konala pod záštitou a v priestoroch Základnej školy, V. Paulínyho-Tótha 32 v Senici. Programom sprevádzala okrem moderátorov aj milá postava žabiaka Napoleóna, maskot senických vodákov a hlavnej enviro-kampane školy – žabieho taxi. Žabiaka sa pomocou teplého čaja a tanca podarilo rozohriať a tak skauti hneď po bále môžu začať s prípravami na stavbu žabích zábran v Prietrži, pri Cerovej a na Kunovskej priehrade. Námornícky bál je príležitosťou zabaviť sa, ukázať sa v dobrom svetle, ale aj oceniť tých, ktorí už piaty rok prikladajú ruku k dielu. Poďakovanie Slovenského skautingu – ocenenie, ktoré ako jediné Slovenský skauting udeľuje nečlenom, z rúk hlavného kapitána slovenských vodných skautov, Miroslava Hrivňáka, obdržali:
  • riaditeľ Základnej školy V. Paulínyho-Tótha, pán Vladimír Šváček – pre celý kolektív Základnej školy, ktorá od počiatku senických skautov všemožne podporuje,
  • a dvaja rodičia, za dlhoročné dobrovoľníctvo v prospech činnosti oddielu.
Ocenenie okrem spomenutých poputuje aj Rekreačným službám mesta Senica, za dlhodobú podporu vodáckych aktivít skautov na priehrade. Aktívnym členom oboch oddielov bol udelený Rád siedmych ľalií a v jednom prípade aj orestížne ocenenie Rytierske stužky. Ďakujeme kapele Žabiaci za kopu pekných vodáckych, skautských a námorníckych piesní a snáď sa takto o rok znova stretneme.
-Trysko-
(treba nájsť konkrétny príspevok)

Súvisiace príspevky

Slovenský skauting

48. PRÍSTAV VODNÝCH SKAUTOV “BUFO VIRIDIS” SENICA